DT

DT ArtBrawurki

  2018

baner  DT ArtBrawurki Agnieszka
Nazywam się Agnieszka, w internecie występuję jako chanya13. Swoim papierowym hobby zajmuję się od 5 lat. Kolorowy świat papierów pozwala mi się zrelaksować po ciężkim dniu pracy, rozjaśnia pochmurne dni, jest świetną terapią antystresową. Robię głównie kartki, exploding boxy oraz notesy. Lubię kolor i kontrast, "nieodpowiednie" kolory na daną okazję oraz fiolet i róż. Moje prace często są wielowarstwowe  z dodatkiem kwiatów. Poza papierem swój wolny czas dzielę pomiędzy ogród, góry... i koty.
banerek ArtBrawurki z Anetą
 Jestem Aneta, w internecie tworzę pod nickiem Manufaktura Anety. "Rób, co lubisz, a nie będziesz musiał pracować" - zawodowo spełniam się w szkole a prywatnie będąc mamą. Scrapbooking to dla mnie forma relaksu, spełnienia się artystycznie. Lubię robić kartki, boxy ale najbardziej ciągnie mnie do mixed mediów. Wciąż szukam swojego stylu, lubię eksperymentować.
Znajdziecie mnie: 
https://www.facebook.com/manufaktura.anety/


 Mam na imię Ania. Tworzę jako Ania and quilling, ponieważ moja przygoda z papierem zaczęła się od zwijania cienkich pasków papieru. Bardzo długo żyłam w przekonaniu, że nie mam żadnych zdolności manualnych, ale „potrzeba matką wynalazków”… Do rękodzieła zmotywowały mnie organizowane w mojej szkole okazjonalne kiermasze. I wpadłam. Scrapbooking jest dla mnie odskocznią, lekarstwem na syndrom pustego gniazda i totalnie mnie odstresowuje. Cały czas poszukuję, ale najczęściej robię kartki, czasem też mediuję. Ponadto jestem matką dorosłych dzieci i czekam na wnuki :-), właścicielką zwariowanej kotki Kiary, nauczycielką-pasjonatką w małej wiejskiej szkole, a moją wielką miłością są książki. Mam bzika na punkcie zdrowego jedzenia. W życiu kieruję się mottem: „Kto chce zapalać innych, sam musi płonąć.”
Zapraszam do siebie: https://www.facebook.com/quillingani/
DT ArtBrawurka Doti Melodia
Mam na imię Dorota. Mój nick  to Doti Melodia.
Jestem marzycielką i spełniam swoje marzenia. Realizuję się w kilku dziedzinach, przede wszystkim jako Mama i Żona oraz nauczyciel, poetka i fascynatka scrapbookingu. Pokochałam papier w 2013 roku i nie wyobrażam sobie życia bez pasji. Uwielbiam także mediować, planować oraz nording walking. Zapraszam Was do mojego miejsca w sieci, gdzie mówię o pasji, która ma wiele twarzy.
https://melodiapasji.wordpress.com/


DT 2017

Agnieszka
Aneta
Dorota,
Kinga

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 ArtBrawurka , Blogger